Jiiří Mac Smaul Hronek

Jiří Mac Smaul Hronek, nebo Jiří Hronek je syn Robina Hronka a Marie Smaulpové. Sám si říký Jiří Hronek a díky prázdninové brigádě v létě od 30.8. do 31.8. 2012 se stal správcem datového centra. Dokud bude chodit do šlpůy, bude se této práci věnovat každý den, jakmile bude mít napsané domácí úkoly do školy a celý den o pololetních, či jiných prázdninách. Stejné to bude po dokončení základní školy a úřípadného studia na gymnáziu, střední školy nebo učiliště.

Jirka má pro IT, počítače a elektroniku velký talent a bez ohledu na jeho osobní názor, že je konkrétně Robinhelp blbost, podložený argumentech, že jsou holky krávy, alespoň u něj ve třídě, ho práce baví a zajímá. 

Nauřil se spravovat datové centrum naší prganizace, na kterém před převzetím projektu Robinhelp běžela pouze agenda uvedeného projektu. Z technického hlediska proběhlo převzetí toho Robinhelpu přendáním disků z projektového NASu do serverové rackové skříně s agendou bývalé společnosti Alloied Social Services. Spojilo se úlořiuště a účty členů týmu.

To swe učil dělat a bude to jeho právre pro nás, pokud nebude mít časem i jiné zaměstnání, při kterém si bude muset udělat čaqs i na tuto práci.