Jak se stát partnerem, jsem-li právnická osoba, nebo firma

Podobně jako u soukromé osoby můžete naší společnost sponzorovat. Navíc můžete poradit a něco nám doporučit, všetně oso, nebo vlastních služeb. Osoby, které nám doporučíte jako zájemkyně o práci ošetřovatelky, nebo pomoci s výrobou reklamních materiálů jako u soukromé osoby včetně osobního přátelství s Robinem Hronkem, což u právnických osob typu firmy, nebo instituce může být její zaměstnanec, obchodní zástupce, ředitel, majitel, vedoucí, nebo jednatel.

 

V závislosti na tom, jak nám chcete jako partner pomoci např. pronájmem místnosti, či místností pro konání našich akcí, pronájem místa pro akce, zprostředkování dopravy, montářní, či stavební práce, nebo realizace výstvby administrativní infrastrukturyx, nezapomeňte na skutečnost, že jsme nezisková charitativní organizace, takže na využití Vaqšich salužen většinou nemáme peníze. Tím pádem formu pomoci, jako jsme popsali asi nebudeme moci využít.. 

 

Místo peněžního daru můžete své služby poskytnout zdarma, nebo vre slevě, máte-li dojem, že Vás jako firmu na realizaci naší činnosti potřebujeme. Lze se tak zbavit přerbytků, které již nelze prodat. V každém případě touto činností se stáváte našimi partnery.