Jak služba funguje

 

     Tato služba funguje tak, že vedle vydělávání si mzdy formou výplatního systému VIB, využívání odměn za dobrou práci včetněš používání mobilního telefonu a počítače zadarmo, šeštříte své skutečné peníze také tím, že některé věci můžete pomocí svého účtu VIB i nakupovat. To ale na šetření skutečných finančních prostředků, které získávíte např. jako mzdu od Vašeho zaměawtnavatele, kde máte hlavní pracovní poměr, pobíráte sociální příspěvky jako je na příklad Podpora v nezaměstnanosti, důlchod, příspěvky na děti apod., není situace vůbec růžová. Je tudíž potřeba, aby Vám odborník na účetnictví poradil, jak hospodařit. Ne vše lze získat zprostředkovaně přes naší organizaci, což znamená že úhradu vyúčtování služeb a zboží nelze provádět pomocí účtu VIB, takže podobně, jak se poskytuje finanční poradenství firmám a podnikatelům v otázkách co nejlepších invbestic k dosažení ještě fvětšího výdělku, lze toto aplikovat i na bídu či chudobu, aby takováto tísnivá finanční situacew nebyla tak hrozná.

 

     V současné době je tato služba pro naše pracovníky ve vývoji, ale mělo by to fungovat asi tak, že nás seznámíte se svojí finanční situací na příklad předložením jednoho, nebo několika co možná nejnovějších výpisů z Vašeho bankovního účtu. My Vám na základě toho ukážeme, které výdaje můžete snížirt, co vypustiot a jak ušetřit. 

 

     Není řádným překvapením, že první a základní radou od nás bude pro nás pracovat a v ideálním případě si už nyní vybrat třeba spolupráci na projektu Robinhelp, kde je nejvýhodnější uzavřít pracovní smlouvuz na práci partnerky Robina Hronka na dobu neurčitou, kde se podpisem zavážete k vykonávání co nejvíce věcí na smlouvě a přidáte si k tomu i přechodné úkolové smlouvy. Zároveň nás budete sledovat na sociálních sítích a aktivně se podílet na obsahu stránek (psasní příspěvků, komentářů, dávání palce nahoru, nebo +1).  Robinhelp tak bude fungovat a na jeho základě můžeme vyvíjet služby speciální péče formou partnerdkého soužití. Tady mohou být úspory největší. Toto již nyní funguje, tak jděte do toho ještě dnes a uvidíte rozdíl.

Anketa

Jak Vás tento nápad oslovil, nebo zaujal?

Velice (1)
100%

Celkem (0)
0%

Spíše ano (0)
0%

Spíše ne (0)
0%

Ani ne (0)
0%

Celkem ne (0)
0%

Vůbec ne (0)
0%

Celkový počet hlasů: 1