Prázdninová brigádní spolupráce

Tento program je určen pro spolupráci dívek mladších 18 let se souhlasem rodičů, pěstounů či vychovatelů ve spoluporáci seškolou, nebo středním odborným učilištěm, případně gymnáziem. Spolupráce není určena pro poskytování služeb, vycházejících z projektu Robinhelp včetně toho projektu. Zaměřuje se na běžní služby. 

 

Jako bedení školy, středního odborného učiliště, nebo gymnázia můžete spolupracovat tak, že pozvete Robina Hronka do svého vzdělávacího ústavu a uspořádáte osvětový seminář o pomáhání zdravotně postiženým lidem. Součástí přednášky bude registrace zájemkyň o spolupráci s naší společností, která probíhá stejně jako běžný přijímací pohovor budoucích ošetřovatelek. Postup pohovoru a testu branné zdatnosti je pouze přizpůsoben podmínkám školního prostředí, kdy se nabízí možnost získávat také další budoucí pracovníky osobního oddělení. Uvítáme zájem ze strany včech žákyň a hodláme vychovávat budoucí pracovnice naší organizace, takže nám nemusí stačit oslovovat dívjy dostatečně urostlé na provádění testu branné zdatnosti se současným pracovníkem osobního oddělení, takže pokud zjistáte, že ve Vaší škole děti hodně blbnou tak, že se nosí na zádech, každý chlapec, který se nechá nosit, by se nám hodil jako kolega Robina Hronka.

 

Ve spoljupráci s námi by Vaše škola pomohla organizovat prázdninové brigády děvčat, registrovaných načí organizací v kategorii F, která by byla posílána aby pomáhala ve svém okolí, či okolí školy, aby pomáhala starým lidem a jinak nemohoucím. Mohlo by to fungovat také formou kroužkůl. Detajly a podrobnosti teprve chystáme a napodobujeme takto některé podobné organizace ve světě.

 

Pokud  Vám tu něco chybí, nebo máte nýpad jak tento program vylepšit, máte tadymalé diskusní fórum, kam můžete psát své nápady, za které dě+kujeme.

Diskusní téma: Prázdninová brigádní spolupráce

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek