Kontakt

PCA Praha - Robin Hronek

Plzeňská 213
150 00 PRAHA 5

 

Tel.: +420724331100 

       +420257225306

E-mail: robinhronek@gmail.com

Skype: robin-hronek

 

 

PCA Praha - divize Robinhelp - Marie Smaulová

Karlštejnská 15

Radlice PRAHA 5

150 00

 

 

 

Pravidla navázání kontaktu

     Stává se nám, že je Robin Hronek nejen sám, ale i ve spojitosti s námi kontaktován většinou po telefonu, E-Mailu a na sociálních sítích pracovníky různých organizací, nabízejících výhodné půjčky, výhodnější tarify telekomunikačních služeb, provozovatelů kabelových či satelitních televizí a poskytovatelů energií. O nic takového nemá on ani my zájem. Nezájem o takové věci se týká také telefonních průzkumů trhu, oitvání na výlet zdarma s cílem velice výhodného prodeje nádobí, bebo výher věcných cen. 
 
     Z tohoto vydáváme následující pravidla pro kontaktování naší organizace pomocí Robina Hronka:
 
Pokud se rozhodnete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, Vyplňte prosím pravdivě všechna pole, která jsou označena hvězdičkou.
  1. Nadpis (předmět) by měl obsahovat důvod kontaktu (např. Zájem o práci ošetřovatelky, Zájem o funkci partnerky v projektu Robinhelp, nebo Dotaz ohledně fungování organizace apod.), 
  2. V prostoru pro text zprývy nám podle uvedeného nadpisu můžete napsat něco o sobě a o tom, co byste si představovali ohledně práce pro nás, nebo jak fungujeme, podle toho, co jstew uvedli v kolonce pro zadání nadpisu/přednětu.
 
V případě kontaktu pomocí E-Mailu posrtuoujtew jako u kontaktu pomocí formuláře, akorát v prostředí aolikace na práci s poštou v podobě poštovní aplikace na mobilním telefonu, nebo v prostředí webové stránky Vaší poštovní schránky, nebo aplikace Outlook ve Vašem počítači.  Adresu na Robina Hronka může být potřeba zadat ručně do kolonky "Komu" ,m nebo "To", je-li aplikace či web schránky v anglickém jazyce. Obvykle je to první řádek. Předmět, nebo Subject bay měl obsahovat tytéž informace jako kolonka pro nadpis u kontaktního formuláře. Předměšt, či Subject je obvykle třetí řádek. Pokud používáte Hotmail, nebo Outlook jak na webu, tak jako aplikaci vyjádřenou modrou dlaždicí s obálkou ve Windows 8, nebo Windows 10, text předmětu může být zobrazen velkými písmeny.
 
V případě telefonického kontaktu v případě zájmu o spolupráci s námi je potřeba jako důvod volání uvést, že voláte kvůli tomu, že byste snámi nejen rádi, ale glavně rády spolupracovaly, dohodnout se jak, kde a kdy se sejít s Robinem Hronkem na základě toho, co o nás víte z tohoto webu.
 
Zprávy na Facebook Messengeru zádný nadpis nemají, ale obsah by měl být podobný tomu, jak nás kontaktovat písemně. V opačném případě, mimo osobní soukromé konverzace, jsou E-Maily s obsahem, který nechceme označovány jako spam a telefonní čísla s nabídkami výhodných půjček, tarifů telekomunikačních služeb, průzkumy a jiné věšci, blokována.