Služby pro naše pracovníky

     Vítejte v sekci s informacemi o službách pero naše pracovníky. Pokud se rozhodnete pracovat pro naší společnost, záskáýte nejrůznější výhody. Na základě porad o řešení problémů, které vypúlývají z Vašeho nezájmu o nás, jsme pro Vás připravili zajímavé služby a výhody. Co proto stačí udělat?
 
  1. Nejprve si přečtěte něco o záskání zaměstnání, kde upřednostňujeme  ženy jako naše budoucí oštřovatelky. 
  2. Zjistěte si, jaké jsou u nás  výhody pracovního poměru, které jsou součástí imnformací o tom, jak u nás zaměstnání získáe. 
  3. Pokud Vás to zaujalo jako spoustu žen zejména v severní Evropě, ale i v západní, v USA a jinde ve světě, můžete použít rychlou předněžnou přihlášku, nebo se oidívat, jak by asi vypadala pracovní smlouva na nějaký typ pečovatelské činnosti, kterou si můžete stáhnout, vytisknout, vyplnit a podepsat .
  4. Vedle služeb, které Vám představíme níže, se budete moci těšit z originálního revolučního výplatního systému VIB, díky kterému ušetříte spoustu skutečných peněz a obejdete se i bez půjček.
   
  Veříme že budete velice spokojeni a hlavně spokojeny s životní úrovní bez zbytečných výdajů, budete-l dodržovat dojednaná ustanovení daného typu pracovní smlouvy a dělat všek maximální spokojenosti našich zákazníků, bude-li naše evidence zájemkyň o práci ošetřovatelky dostatečně obsáhlá,l což záleží na Vaší ochotě se nechat zaevidovat. Není se čeho bát. Pro jistotu si ještě přečtěte informace o zpracování osobních údajů, abyste věděůy jak bude s Vašimi osobními údaji pracováno dále.
   
  
Nyní se tedy podíváme na služby, které jako naši pracovníci a hlavně pracovnice můžete využívat:

 Finanční poradenství zdarma 

Finanční a investiční poradenství pro pracovníky PCA Praha zdarma

Výplatní systém VIB.

Nový bezpečný výplatní a bankovní systém pro bezpečné nákupy přes Internet, který využijete pouze tehdy, stanete-li se našimi zaměstnanci. Tímto způsobem vyplácíme mzdu.