Finanční poradenství zdarma

     Kromě výplatního systému VIB Vám chceme představit finanční poradenství zdarma, pokud jste našiomi zaměstnanci. Stát se naším zaměstnancem je tedy první všeobecnou radou ohledně Vašich financí i přesto že jsme nezisková organizace, takže se práce u nás nehodí jako hlavní pracovní poměr i přesto, že může zabrat hodně času. To platí hlavně pro ženy, které se rozhodly být našimi ošetřovatelkami. 
 
 
     Použití našeho výplatního systému Vám šetří peníze, a navíc Vám hodláme poradit i se skutečnými finančními prostředky. Je však ale jednodušší s námi spolupracovat, protože se vyhnete využívání půjček,m prortože získání některých drahých věcí, lze řešit tím, že je dostanete jako pracovní nástroj k výkonu Vašeho zaměstnání u nás, je-li daná věc na skladě a pokud jste (hlavně řeny) uzavřeli (y) pracovní smlouvu na dostatečně dlouhou dobu a jednáte podle ní.
 
  
   Další všeobecnou radou je, copit se nějaké pracovní příležitosti u nás. Jednou takovou je náš pilotní projekt Robinhelp, který se takto pouze z pracovnách důvodů jmenuje podle našeho pracovníka osobního oddělení - ROBINa Hronkas, kterému může nějaká žena o jaké máme zájem pomoci (anglicky HELP) tak, že by byla jeho družkou. Proto ROBINHELP. Platí to i pro jednorázové úkolové smlouvy, jako je u žen pomoc s tvorbou obsahu našeho webu předvedením testu branné zdatnosti na videu, které by bylo u informací o tom, jak získat zaměstnání, ale pčidání smlouvy na delší pracovní poměr je daleko výhodnější. Platit to může u některých pracovních poměrů pro lidi obojího pohlaví u tzv. Externího pracovního týmu, kde může jít o práci dohazovačů, technické údržby a vývojářské spolupráce na tvorbu nových IT infrastruktur naší společnosti.

Podrobnější informace

     Nyní bychom Vás rádi s touto službou seznámili podrobněji, abyaste věděli, ale hlavně věděly, kdy a jak toto využijete:

 

V současné době se na stránce o této službě pracuje. Dokončení se projeví tím, že se zde objeví podrobnější informace. Omlouváme se proto za pravděpodobně dlouhé čekání a děkujeme že jste navštívili náš web.

 

PCA Praha