Pilotní projekt

Jedním z projektů, který jsme převzali od skupiny osobních a blízkých přátel Robina Hronka, je projekt Robinhelp, jehož webovou stránku naleznete na adrese https://sites.google.com/site/robinhelprobinhronek, kde se o tomto pilotním projektu dozvíte více informací. Můžete si tam zjistit i jak můžete spolupracovat, k čemuž máte k dispozici spoustu nástrojů a vyčerpávající nápovědu , jak je používat. Součástí nápovědy je také videokurz. Velice si zakládáme na tom, aby to fungovalo, protože naše společnost hodlá poskytovat služby, které vycházejí z tohoto projektu. Pomozte nám s tímto projektem na příklad tak, že se obrátíte na své příbuzné, známé a přátele a řeknete jim o našem webu, nebo webu projektu Robinhelp.  Děkujeme.

 
Tomuto projektu předcházela celá řada podobně zaměřených projektů, které ve světě běžně fungují. I o tom je uvedený web.
 
Ženy splňující podmínku že měží minimálně 175 cm a jsou ve věku 18-55 let a zaujala je naše stránka včetně tohoto projektu, mají nyní možnost podat si předběžnou přihlášku pomocí formuláře. Ten je k dispozici zde.
 
Pokud se na něco chcete veřejně zeptat, nebo zveřejnit nějakou svoji radu, nebo nápad, je zde k dispozici diskusní fórum k obsahu tohoto článečku o našem pilotním projektu. Pokud tuto možnost využijete, uvědomte si, že Váš příspěvek je veřejně viditelný.. Vyvarujte se tedy používání vulgarismů a příliš utrážlivě formulovaných názorů. Děkujeme.
 
Jelikož jsme nezisková organizace, hledáme sponzory nejen v rámci České republiky, ale i zahraničí, stejně jako projekt Robinhelp má mezinárodní kampaň s názvem "Robinhelp International" hledající partnerku pro Robina Hronka mezi zahraničšními návštěvnicemi Prahy.
 
Připravujeme k tomu účelu mezinárodní webovou porezentaci naší společnosti včetně našeho pilotního projektu. Mezinárodní web je na adrese https://sites.google.com/site/pcapeaha/

Diskusní téma: Pilotní projekt

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Robinhelp International

Rádi bychom Vám oznámili, že přebíráme pilotní projekt i s kampaní s názvem Robinhelp International, kterým chceme oslovit cizince, kteří jsou na návštěvě v Praze.