Partneři

Na tomto místě bychom Vám rádi představili partnery naší společnosti, kteří jsou zároveň i partnery našeho pilotního projektu spolu s dalšími, kterým se hodláme v budoucnu věnovat v rámci posdkytováni našich služeb.  

Těmito partnery jsou osoby, či organizace, které poskytují naší společnosti technické a právní zázemí pro chod naší organizace.

 

Těmito partnery můžete bý i Vy, a to jak v případě, že jste osobami soukromými, či právnickými. Tato sekce našeho webu Vám poskytne návod, jak se  stát našimi partnery. Pokud se tak rozhodnete, předem Vám děkujeme.

BATRADIS.CZ

Tento partner poskytuje technické a právní zázemí pro naší porganizace ve smyslu provozu vnitří pracovní sítě, chod administrativní infrastruktury a zprostředkování technologií a knowhow.

 

Veřejná prezentace jeho české pobočky je k dispozici na https://sites.google.com/site/batradis/

Google - Nejlepší vyhledávač na světě

Prostřednictbím našeho pracovníka osobního oddělení, správce webu, správce sítě a IT managera Robina Hronka, máme k dispozici možnost využívat swlužby pro chod admionistrativní infrastruktury služeb společnosti Google, mezi které patří prezentace na službě Google+ a hostování webu našeho pilotního projektu Robinhelp, použití úložiště pro sdílení souborů a sdílení projektové dokumentace a pracovních materiálů na Internetu pomocí služby Google Drive, kterou lze použít ke spolupráci s partnery a dalšími spolupracovníky na Internetu. Pro plánování akcí, porad a schúzek lze použít Kalendář Google.

 

Adresu není třeba uvádět.

Microsoft - Windows Live

Podobným způsobem jako u Google je Robinem Hronkem zajoištěn provoz administrativní infrastruktury na službách Windows Live společnosti Microsoft, kde je sdílena projektová dokumentace, nebo pracovní materiály naší společnosti na službě SkyDrive s rozšířením o webovou aplikační verzi balíčku Microsoft OFFICE, poštovní službu Outlook.com (dříve Hotmail), což umožňuje spolupráci pomocí Windows Phone telefonu a nových počítačů a tanletů s Windows 8.