O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Z tohoto důvodu není jednoduché získat u nás práci ošetřovatelky, abychom mohli své služby poskytovat ve výše uvedené kvalitě. O proti spoustě jiných společností, zabývajících se péčí o zdravotně postižené, nebo starší spoluobčany, se naše společnost orientuje zejména na mužskou klientelu, kde vedle běžných služeb nabízí také speciální péči formou partnerského soužití.

 

Od 1. 10. 2010 vystupujeme pod názvem PCA Praha (Personal Complex Assistance Praha, a přebíráme od uvedeného data poskytování služeb společnosti Allied Social Services l.t.d. pro území Prahy.  Přebíráme tak i pravidla pro příjem nových pracovníků, kde se orientujeme na ženy, mající zájem o práci ošetřovatelky. Práce je dobrovolná, protože naše společnost je nezisková. Práce pro naši společnost není vhodná jako hlavní pracovní poměr.

 

S používáním nového názvu společnosti Allied Social Services, kterým je PCA Praha, jsme rozšířili své služby o dlouhodobou a nebo trvalou péči formou partnerského soužití, k čemuž je potřeba, aby fungoval pilotní projekt s názvem Robinhelp, kterým si pracovník našeho osobního oddělení hledá družku. Ihned po změně našeho názvu a rozšíření naší administrativní infrastruktury jsme tento projekt ještě pod názvem GRS 2000 odkoupili z poskytnutých dotací na vznik naší společnosti. Je tedy zatím třeba brát naší webovou prezentaci spíše jako informativní. Budeme rádi, když nám pomůžete, aby se tento stav co nejdříve změnil. Děkujeme.

 

 Rozhodnete-li se hovořit o naší společnosti, za což budeme velice rádi, může být pro Vásd obtížné súrávné vyslovování názvu naší společnosti. Je jedno jak to budete vyslovovat, ale vzhledem k současnému trendu byste měli název naší společnosti vyslovovat anglicky. Znamená to tedy, že "PCA Praha", by se mělo správně vyslovovat jako " Pí sí ej Praha".

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.