Předběžná příhláška ke spolupráci

     Dovolte nám na úvod malou technickou poznámku: Poskytovatel webových služeb, které jsou použity pro chod tohoto webu, zavedl možnost vytvářet na webu formuláře bez použití juiných služeb, kterfé tuto možnost nabízejí. Rádi bychom toto vyzkoušeli na možnosti zejména pro ženy, měřící minimálně 175 cm ve věku 18 - 55 let, které zaujala možnost spolupráce s naší organizací formou  práce ošetřovatelky běžného typu nebo ošetřovatelky pro stálou domácí píči. Bude-li formulář funkční, tato technická poznámka bude odstraněna.

 

    Děkujeme předem za Váš zájem o spolupráci, který se chystáte projevit vyplněním následujícího formuláře. Před tím než tak učiníte, je třebabýt obeznámena s podmínkami pro získání zaměsatnání u nás, a to jak v přčípadě běžného pracovního poměru pro ošetřovatelky, přejatého od bývalé společnosti AQllied Social Services, spolu s naším pilotním projektem. Pokud jste si podmínky nepřečetly, navštivte nejprve následující pdkazy:

 

 

Naše organizace se zavazuje k tomu, že v souladu s ustanovením zákona o ochraně osobních údajů hodlá používat osobní údaje výhradně k potřebám organizace a nijak je nezneužije. Více informací najdete zde.

Předběžná přihláška

Vyplněním tohoto formuláře projevujete zájem os spolupráci s naší organizací jako ošetřovatelka včetně našeho pilotného projektu. Prosíme Vás, abyste pokud možno vyplnila celý formulář nejlépe včetně nepovinných údajů.

Jak vyplnit formulář

Pole označená hvězdičkou jsou povinná. Znamená to, že je nutné je vyplnit. Pole bez hvězdičky vyplňovat nemusíte, ovšedm je lepší je vyplnit, protože Vámi zadané osobní údaje mohou uryvhlit při pohovoru zápis do databáze osobního oddělení.

 

Rozhodneze-li se vyplňovat nepovinná pole, jde o adresu bydliště, kde stačí napsat za sebe název ulice, číslo domu, název obce, nebo části města a poštovní směrovací číslo. Obáváte-li se zneužití, tento údaj není povinný. Je však lepší jej vyplnit také.

 

Rozhodnete-li se vyplnit pole "Telefon", uvěďte úrosím své telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420123456789). Může se jednat o pevnou linku, nebo mobilní telefon. Pokud se obáváte zneužití, tento údaj není povinný, takže se nemusí vyplňovat. Pokud telefon máte a chcete jej zadat do pole pro telefonní číslo, je lepší tak učinit.

 

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" vyplněný formulář odešlete. 

 

Děkujeme předem za vyplnění foremuláře. Pokud by došlo k poruše, kontaktujte nás dosavadním způsobem podle informací na stránce "Kontakt", nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře.