Přezkušovací program branné zdatnosti zdravotnického personálu

oto je program pro zdravotnická zařízení jako jsou :nenocnice, domovy důchodců a jiná tzařízení, kde lze ušetřit finanční náklady pomocí výbšru těch nejkvalifikovanějších zdravoitních sester, ze kterých si lze ponechat hlavně ty, které zvlkádnou co nejvíce úkonů samy bez pomoci dalších osob, kterým je třeba také platit. pomocí přezkušovacího programu Vám pomůžeme bybrat ty mejlepší.

S výběrem Vám pomůže Robin Hronek, kterého si můžete pozvat doi zdravotníckého zařízení, kde bude probíhat malý seminář o činnoisti naší organizace a zdravotní sestry budou přezkoušeny z branné výkonniosti stejně jako při přijímacím pohovoru tak, že si jej zkusí nosit na zádech. Lze to provádět i jako pohovory jednotlivě, pokud danou sestru vyšlete na místo umíástěšní našeho pracoviště osobního oddělení, nebo dáte Robinu Hronkovi na některé své zdravitní sestry kontakt za účelem dohodnutí zchůzky.

Zceřejněná informací o tomto progranu je výsledkem konference ve Švédsku, která letos místo ve Stockholmu byla v Goeteborgu a její druhá část již byla ve Stockholmu.