Jak systém VIB funguje

     Výplatní systém VIB je bezpečný erlektronický platební systém, který funguje v podstatě podovbně jako PayPal, PaySec, nebo Mobito. Na rozdíl od uvedených syastémů se zde nepracuje se skutečnými penězy a jedinou virtuální měnou jsou zde tzv. Kreditní body, podobně jako BitCoin- Kurs pro Kreditní body (KB) je v České republice 1 KB =10 CZK.

     

Nelze tedy vyzvbedávat peněžní hotovost ve Vaší měně, nebo ji na účet VIB ukládat. Uložení skutečných peněz na účet VIB je sice možné, ale jediným způsobem, jak si lze dobít účet VIB je poslat bankovním převodem minimálně 100 CZK (Kč) na účet našeho obchodního zástupce, dle informací o platbě, které Vám budou sděleny na základě Vaší žádosti o přervod hotovosti na úpčet VIB. Těmi informacemi o platbě se rozumí: Číslo účtu obchodníhom zástupce naší společnosti, Vámi zvolená částka, konstantní symbol, variabilní symbol a specifický symbol.

     

      Lreditní body je jednodušší vydělávat prací pro naší společnost. Stačí s námi uzavřít pracovní poměr pomocí podepsání smlouvy. Některé předlohy pracovních smluvy si můžete předem stáhnout a prostudovat ze stránky s dokumenty ke stažení.

    

       Abyaste se dozvěděli, jak tuto možnost využít, prostudujte si nejprve informace o získání zaměstnání u naší společnosti, kde nejvíce potřebujeme ženy. 

   

  Podepsáním pracovní smlouvy souhlasíte se sdílením osobních údajů naší společností s perovozovatelem systému VIB, kterým je organizace BATRADIS. Jakmile je smlouva zavedena do systému a je jí přiděleno evidenční, či jednací číslo, Bude Vám vytvořen účet VIB, ke kterému bude přidělen tzv. PIC kód (Personal Identification Code), který Vám bude přidělern. Tento kód bude vyžadován při nákupech pomocí účtu VIB v podporovaných obchodech, kdy je třeba jej zadat v objednávce zboží podobně, jako číslo platební karty, Kód PayPal, nebo PaySec, přápadně peněšženku Google apod.

     

     Protože k výkonu svého zaměwstnání od nás dostáváte mobilní telefon a časem i počítač s přčístupem na Internet zdarma pokud jej nemáte, dostanete všechny potřebné informace elektronickou poštou na e-mailovou adresu, kterou zadáte při evidenci do databáze osobního oddělení při pohovoru, nebo na e-mailovou adresu, která Vám byla při uzavření pracovní smlouvy přidělena, případně dopručeným dfopisem na adresu bydliště, uvedenou v evidenci. V případě, že mobilní telefon a časem i počítač záskáváte od nás jako první zařízení ve Vaše, životě, Vaše veřejná adresa elektronické pošty Vám bude vzhledem k tomu, že partnerem naší společnosti a pilotního projektu Robinhelp je společnost Google, bude Vaší poštovní schránkou Gmail, co by poštovní služba účtu Google, potřebného pro plné využití námi poskytnutého chytrého telefonu se systémem Android, pokud jej nemáte. Podporováno je díky partnerství se společností Microsoft využití poštovní schránky serveru Outlook.com, sloužící k založení účtu Microsoft Account. Ten využijete k plnému využití moderního prostředí systému WINDOWS 8.1, nebo moderních aplikací pro WINDOWS 10 na osobním počítači, nebo Winfows Phone 8.1 a Windows 10 pro mobilní telefonya tablety se systémem od Microsoftu.

  

   V obou případech bude potřeba brát některé informace s rezervou, protože jsou automaticky generované, a jsou použity standardizované texty, obsahující informace týkající se intranetu organizace BATRADIS, které Vám ujsou k ničemu, nemáte-li k intranetu organizace BATRADIS přístup.

    

      E-Mail a SMS jsou technologie na ovládání účtu VIB podle návodu u daného obchodu, nebo v příručce.